Uitgave van de Protestantse Gemeente Zoetermeer

Kerkdiensten

Zondag 20 oktober
Liturgische kleur: groen

 10.00 uur: 
Ds. C.H. Wesdorp
Zondag 27 oktober
Liturgische kleur: groen

 10.00 uur: 
Ds. J. Quist
Scheveningen
Zondag 3 november
Liturgische kleur: groen

 10.00 uur: Ds. C.H. Wesdorp
Dankstond voor gewas en arbeid
 18.30 uur: Ds. C.H. Wesdorp
Cantatedienst
Zondag 20 oktober
Liturgische kleur: groen

 10.00 uur:
Dhr. D.J. Gutter, Baarn
 15.30 uur:
Afscheid ds. Dick Sonneveld - De Pelgrim
Meditatieve viering
Zondag 27 oktober
Liturgische kleur: groen

 10.00 uur:
Mw. D. Adams-Booster
Waddinxveen
Zondag 3 november
Liturgische kleur: groen

 10.00 uur:
Ds. N. de Lange
Zondag 20 oktober
Liturgische kleur: groen

 10.00 uur:
Mw. ds. M.C. Kapteyn
 15.30 uur:
zie Pelgrimskerk
Zondag 27 oktober
Liturgische kleur: groen

 10.00 uur:
Prop. Mw. M. Gehrels
Amsterdam
Zondag 3 november
Liturgische kleur: wit

 10.00 uur:
Mw. ds. M.C. Kapteyn
Maaltijd van de Heer
Zondag 20 oktober
Liturgische kleur: rood

 10.00 uur: Ds. D.A.J. Sonneveld
Afscheidsdienst
 15.30 uur:
zie Pelgrimskerk
Zondag 27 oktober
Liturgische kleur: groen

 10.00 uur:
Mw. drs. S.C.B. Hermanus-Schröder
 15.00 uur: Watertoren
Mw. ds. M.C. Kapteyn, dhr. H. van der Bilt e.a.
Gedenken overledenen
Zondag 3 november
Liturgische kleur: groen

 10.00 uur: 
Mw. J. van der Vis
Aarlanderveen
Zondag 20 oktober
 09.30 uur: Ds. E. van den Ham
 17.00 uur: Ds. C.W. Rentier, Amersfoort
Zondag 27 oktober
 09.30 uur: ds. J. van het Goor, Rijssen
 17.00 uur: Ds. E. van den Ham
Zondag 3 november
 09.30 uur: Ds. M.A. van den Berg
 17.00 uur: Ds. C.M. van Loon, Rotterdam
Woensdag 6 november
Dankdag voor gewas en arbeid

 14.30 uur: Timo Hagendijk
Kinderdienst
 19.30 uur: Ds. E. van den Ham
Zondag 20 oktober
Liturgische kleur: groen

 10.00 uur: Ds. N. de Lange
 19.30 uur: Meditatieve viering
Zondag 27 oktober
Liturgische kleur: wit

 10.00 uur: Ds. N. de Lange
Maaltijd van de Heer
 19.30 uur: Meditatieve viering
Zondag 3 november
Liturgische kleur: wit

09.15 uur: Ds. R.L. Algera 
Kind-op-schootdienst
 10.00 uur: Ds. R.L. Algera
Heilige Doop 
 19.30 uur: Meditatieve viering
Zondag 27 oktober
Liturgische kleur: groen

 10.30 uur: 
Dhr. T. Vessies


Overige diensten

Zondag 20 oktober
 10.30 uur:
Ds. R.L. Algera
Zondag 27 oktober
 10.30 uur:
Mw. L. Hendriks-Vaessen
Afscheidsdienst
Zondag 3 november
 10.30 uur:
Ds. M. Gilhuis
Gedachtenisdienst
Zondag 20 oktober
 11.00 uur:
Piet van Daalen
Perronmeeting
Zondag 27 oktober
 11.00 uur:
Martijn de Jong
Perronmeeting
Zondag 3 november
 11.00 uur:
Timo Hagendijk
Perronmeeting
Zondag 20 oktober
 10.00 uur:
In “Ons Honk” Carry van Bruggenhove 27
Dhr. H. van der Veen
Dienst voor doven
Zondag 20 oktober
 10.30 uur:
Ds. M.A. van den Berg Zoetermeer


Weeksluitingen

Vrijdag 18 oktober
 15.30 uur: 
Ds. C.H. Wesdorp
Vrijdag 25 oktober
 15.30 uur: 
Mw. M. van den Boomgaard
Vrijdag 1 november
 15.30 uur: 
Ds. M.A. van den Berg 
Vrijdag 8 november
 15.30 uur: 
Drs. E. Leune 


Uitleg en overzicht van de liturgische kleuren in het kerkelijke jaar en de bijbehorende zondagen >>>